Krása z ruží

V teplných letných dňoch je pre organizmus človeka a jeho pokožku nesmierne dôležitá hydratácia. Významnou funkciou kože je práve udržanie vlhkosti, koža je nielen zásobárňou vody, ale aj orgánom jej vylučovanie. Ak pokožka obsahuje vody menej, začína horšie plniť funkciu ochrannej bariéry, trpí a rýchlo sa to prejaví aj na jej vzhľade - objavujú sa vrásky, ostrovčeky suchej kože, pleť je povadá a pôsobí nezdravo. Je preto nutné ju pravidelne "zavlažovať", aby nestratila nič zo svojej funkcie i krásy.

Doprajte svojej pleti preto jedinečný omladzujúci a hydratačný kokteil z ružovej vody a ružového oleja, termálnej soli, ovseného beta-glukánu a kyseliny hyalurónovej a ďalších cenných prírodných ingrediencií s českou Kozmetikou so žriedlovou soľou a ruží...

Ruža patrí medzi najstaršie šľachtené druhy rastlín, je odpradávna symbolom lásky a krásy, pôsobí ako afrodiziakum a antidepresívum. V kozmetike je vhodná pre všetky druhy pleti, vyznačuje sa výnimočnými regeneračnými, omladzujúcimi, hydratačnými a hojivými účinkami, napomáha proti predčasnému starnutiu pokožky, obnovuje jej pružnosť, zmierňuje dopady slnečného žiarenia a predchádza strate vody z pokožky.

Náš tip: Viete, že najrýchlejšie prezrádza náš vek pokožka na krku a dekolte, ktorá vďaka nedostatku mazových žliaz ľahšie vysychá a ochabuje? Nezabúdajte sa o ňu pravidelne starať - ideálne pomocou nášho omladzujúceho séra.