vytvárania objednávky

Doprava zadarmo nad 40 €

3 + 1 zdarma na Sedmokrásku

Využite akciu 3 + 1 ZADARMO na celý kozmetický rad Sedmokráska využívajúci výnimočné omladzujúce, hydratačné, regeneračné a vyživujúce vlastnosti tejto drobnej nežnej kvetinky.

Pleť v zime dostáva poriadne zabrať a doslova volá po intenzívnej hydratácii. Chladné a mrazivé počasie dokáže pokožku rýchlo dehydrovať, preto je nutné používať mastnejšie krémy, vrstviť ich a k bežným hydratačným krémom používať aj špeciálne hydratačné séra. Vyskúšajte hydratačný pleťový fluid Sedmokráska, ktorý obsahuje okrem jojobového a mandľového oleja, hydratačný extrakt z rebarbory ​, a tiež hydratačný extrakt zo sedmokrásky a kyselinu hyalurónovú. Olejový elixír je to pravé pre dokonalú a intenzívnu hydratáciu. Vďaka obsahu výnimočných prírodných olejov poskytne pleti naozaj exkluzívnu starostlivosť. Pleťový booster je náš súčasný hit v starostlivosti o pokožku, pre jej omladenie a mimoriadnu hydratáciu.

Aj koža na tele si zaslúži kvalitnú starostlivosť inšpirovanú prírodou. Nezabúdajte ju hydratovať pomocou telových mliek alebo olejov. Dokonale Vám k tomu poslúži telové mlieko sedmokráska s mandľovým olejom alebo nežný regeneračný olej s koenzýmom Q10.

Dbajte aj o svoje ruky, ktoré sú jednou z najviac namáhaných častí na tele. Pravidelne im doprajte hydratačnú & revitalizujúcu starostlivosť  pomocou cenných prírodných ingrediencií a dodajte im tak pocit hebkosti. Ani pery nesmú zostať pozadu. Každým natretím zamatovo jemným balzamom na pery im doprajete voňavý a ošetrujúci bozk.

Akcia 3 + 1 ZADARMO platí od 26. 12. 2019 do 31. 1. 2020 v predajniach Manufaktura Vaše domáce kúpele a na e-shope www.manufaktura.cz na všetky produkty z radu Sedmokráska. Bezplatne je vždy najlacnejší produkt. Zľavy sa nesčítavajú.