Ďakujem, pani učiteľka

Utieklo to ako voda, koniec školského roka je skoro tu a vo vzduchu začínajú voňať prázdniny! Nastáva čas radosti a tiež poďakovania sa pani učiteľke alebo pánovi učiteľovi za ich celoročnú prácu a potešiť ich milým darčekom.

Skúste to tento rok inak ako s klasickou kyticou a darujte voňavý darček plný kvetov v podobe originálnych balíčkov s kozmetikou. Inšpirujte sa balíčkami z novej limitovanej edície Rebarbora a divoká čerešňa, obľúbenej Sedmokrásky alebo ošetrujúcej Ruže. Pre pánov učiteľov máme pripravené balíčky pánskej kozmetiky s motívmi lietadla, ktoré zaručene potešia milovníkov lietadiel i cestovania.

Vami vybrané produkty a balíčky Vám radi doladíme k dokonalosti pomocou originálnych visačiek s osobným venovaním ,, Ďakujem, pani učiteľka "alebo ,, Ďakujem, pán učiteľ". Na našom e-shope sa môžete inšpirovať hotovými balíčkami a vyberať z ich širokej ponuky.

Obľúbená pani učiteľka si zaslúži dávku oddychu, regenerácie a starostlivosti v podobe balíčka voňavej kozmetiky, ktorá jej ešte viac spríjemní zaslúžené voľno a letnú prázdninovú pohodu.