Doprava zadarmo nad 40 €

Ešte viac krásy

Sme presvedčení, že originálny šperk dokonale podčiarkuje krásu a osobnosť každej ženy. Rituály krásy, v podobe ošetrujúcej a omladzujúcej kozmetiky sú základ a šperk je potom už takou pomyselnou čerešničkou na torte. Pre nositeľku môže mať navyše aj dôležitý osobný význam a dodávať jej vnútornú silu, pokoj, sebavedomie a ešte viac podporovať jej krásu.

Každá žena ich miluje ... Rôznorodé trblietky, retiazky, šnúrky, kamienky, koráliky, šperky, cinkajúce ozdôbky. Malé radosti, ktoré ale dokážu veľmi potešiť a urobiť veľkú parádu. Často majú pre nositeľku i mimoriadny osobný význam a ich materiálna hodnota nie je vôbec rozhodujúca. Sú to darčeky k významným udalostiam, výročiam, z lásky, malé talizmany, ukrývajúce veľkú silu alebo symboliku. Kvalitná kozmetika sa stará, skrášľuje, omladzuje a rozmaznáva. Keď sa výsledky skrášľujúcich procedúr spoja s originálnym šperkom, ženskosť, zdravé sebavedomie a pocit krásy sa násobí. Nádherné šperky, ktoré nesú príbehy, ukrývajú spomienky a pripomínajú nám dôležité momenty, sú dokonalou ozdobou každej ženy.

Objavte kolekciu ručne vyrobených náramkov Manufaktura, ktoré dokonale ozdobia ruku každej ženy a skvele doplnia akýkoľvek outfit...

Originálne v Čechách ručne vyrobené náramky z korálok a komponentov z českých sklární sa pýšia ako štýlovým dizajnom navrhnutým priamo pre Manufakturu, tak i vysokou kvalitou technologického spracovania. Česká dizajnérka šperkov Iva Winterová ich pre nás tvorí už mnoho rokov s láskou a ohromnou vášňou. Výrobe bižutérie sa venuje takmer celý život. Vyštudovala Strednú umelecko-priemyselnú školu so zameraním na bižutériu v Jablonci nad Nisou a následne potom vyštudovala Design Skla na vysokej škole v Ústí nad Labem.