vytvárania objednávky

Doprava zadarmo nad 40 €

Exkluzívne ružové novinky

Vo februári ešte viac rozkvitne obľúbená ružová kozmetika. Predstavujeme Vám dva nové produkty - Omladzujúci & liftingový pleťový olej a Exkluzívny masážny & telový olej. Ide o výnimočných pomocníkov obsahujúcich vzácny ružový olej. Táto blahodarná ingrediencia sa získava parnou destiláciou okvetných lístkov, ktoré sa bežne zberajú ručne a skoro ráno, skôr, než začne hriať slnko. Na získanie 1 kg ružového oleja je potrebných 4-5 ton okvetných plátkov. V pleťovom oleji sa ukrýva kúzlo z cca 263 a v telovom oleji cca 217 ružových lístkov - čo napovedá, že na Vás čakajú naozajstné kozmetické skvosty. Po celý február kúpite tieto novinky za skvelé uvádzacie ceny!

Okrem vzácneho ružového oleja, obsahuje receptúra ​​pleťového oleja tiež vitamín E, ktorý sa prezýva vitamín krásy, silne antioxidačný koenzým Q10 podporujúci správnu funkciu kože a znižujúci výskyt vrások a extrakt zo svetlice, ktorý zlepšuje kvalitu pleti, zjemňuje vrásky a vypína pleť.

Masážny a telový olej obsahuje okrem omladzujúceho a regeneračného ružového oleja aj ďalšie mimoriadne prírodné oleje - jojobový, mandľový, makadamiový, avokádový, rozmarínový a silne antioxidačný koenzým Q10. Telový olej spomaľuje starnutie pokožky, chráni ju pred okolitými vonkajšími vplyvmi a intenzívne ju hydratujte.

Zahaľte svoje telo do ruží a vyskúšajte na vlastnej koži storočiami overené skrášľujúce, omladzujúce a ošetrujúce účinky kráľovnej kvetín.