Hydratačný pleťový fluid so sedmokráskou

Milí zákazníci,

Výrobok 437277 "Hydratačný pleťový fluid sa sedmokráskou a kyselinou hyalurónovou", číslo šarže 111 3688, obsahuje problematickú dodávku výťažku z morských rias. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli preventívne celú túto šaržu stiahnuť z predaja. Výrobok môže v krajných prípadoch vykazovať senzorické vady - zmenu vône a farby. Súčasne sťahujeme aj darčekové kazety Sedmokráskový pleťový rituál 403198, ktorých súčasťou môže menovaný výrobok byť.

Ide o ojedinelú situáciu, týkajúcu sa iba tejto šarže. Ročne vyrobíme zhruba 5 miliónov produktov, v ktorých je použité vysoké percento prírodných surovín. Aj cez všetky preventívne opatrenia a kontrolné postupy však výskyt chyby nemožno stopercentne vylúčiť.

Vzniknuté komplikácie nás samozrejme veľmi mrzia a všetkým zákazníkom, ktorí sa s týmto výrobkom stretnú ho na našich predajniach samozrejme radi vymeníme za nový. V našich predajniach ani na našom e-shope sa s touto problematickou šaržou v túto chvíľu samozrejme už nestretnete, lebo bola okamžite (k 13.11.2017) stiahnutá z predaja.

Ďakujeme za pochopenie,
S úctou Vaša Manufaktura

Doprava zadarmo nad 50 € 11 obchodov - možnosť osobného odberu Záruka vrátenia peňazí