vytvárania objednávky

Doprava zadarmo nad 40 €

Kúpeľová soľ bez obalu

Tiež máte radi relaxačnú chvíľku v horúcej vode s voňavou kúpeľovou soľou a zároveň sa snažíte o minimalizáciu spotrebovaných obalov?

Šetrný a ekologický prístup k vyprodukovaným obalom je pre nás v Manufakture extrémne dôležitý. Všeobecne s obalmi šetríme, využívame fľaštičky s prímesou recyklovaného PETu, vyrábame ich v Čechách, nákup si odnesiete v taškách z recyklovaného papiera ... Neustále hľadáme nové prístupy k tejto problematike. Jedným z nich je aj predaj výrobkov bez obalu.

Kúpeľová soľ bez obalu!

Pre zástancov bezobalového životného štýlu máme potešujúcu správu. Od decembra 2018 si u nás môžete zakúpiť vážené kúpeľové soli, ktoré tvoria značnú časť nášho sortimentu, do Vami prinesených nádob. Kúpeľovú soľ Vám radi odvážime do čistej, uzatvárateľnej nádoby a spoločne tak ušetríme zbytočný obal. Využite možnosť bezobalového nákupu a budete navyše odmenení príjemným bonusom v podobe 10% zľavy.

Možnosť zakúpiť soľ bez obalu Vám ponúkame v predajniach Manufaktura Original Home Spa. Minimum je 300 g od druhu, maximum 3 kg. Vyhradzujeme si právo predaj soli neuskutočniť v prípade, že prinesená nádoba nebude zodpovedať našim podmienkam či v prípade, keď predajný personál nebude mať z dôvodu veľkého záujmu zákazníkov kapacitu soľ navážiť. Ďakujeme za pochopenie!

Zatiaľ neuvažujeme o rozšírení bezobalového riešenia na ďalšie typy produktov. Čapovaný predaj tekutých prípravkov naráža na jemné a šetrné zloženie našich produktov, ktoré by sme museli výrazne viac konzervovať, aby sme dokázali zabezpečiť hygienu a mikrobiologickú stabilitu.