Marhuľová starostlivosť - 20 %

Marhuľa je symbolom leta - plná slnka, zdravia a spomienok na detstvo. Manufaktura kladie mimoriadny dôraz na využívanie typicky českých prírodných surovín, čo marhuľa výborne spĺňa - na južnej Morave ju nájdeme takmer v každej záhradke. Výťažky z tohto letného ovocia sú skvelým pomocníkom v starostlivosti o pleť a sú zdraviu prospešné.

Rozmaznávajte svoju pokožku

Zvláčňující, regeneračná a hydratačná marhuľová kozmetika so zameriava predovšetkým na ošetrujúci produkty pre hýčkanie pokožky. Kozmetické produkty využívajú blahodarných účinkov marhuľového oleja alebo výťažku z marhuľovej dužiny. Zvláčňujúci a regeneračný marhuľový olej získavaný z jadier je ideálny v starostlivosti o jemnú, suchú a citlivú pokožku. Obsahuje vysoký podiel nenasýtených esenciálnych kyselín a cenné vitamíny A a E. Preventívne pôsobí proti starnutiu pokožky, napomáha pri liečbe rôznych kožných chorôb - akné a ekzémov. Upokojuje slnkom namáhanú pokožku po opaľovaní. Výťažok z marhuľovej dužiny dodáva pokožke potrebnú hydratáciu. Kozmetika je sprevádzaná sviežou iskrivou ovocnou vôňou.

Ideálna starostlivosť po opaľovaní

Zvláčňujúci a regeneračný BIO marhuľový olej, lisovaný za studena z jadier, ponúka veľmi široké spektrum použitia. Je ideálny v starostlivosti o jemnú, suchú a citlivú pleť i pokožku celého tela (vrátane detskej) a prospieva aj vlasom. Upokojuje slnkom namáhanú pokožku po opaľovaní.

Využite špeciálnu zľavu 20% na produkty z edície Marhuľa! Zľava platí od 16.7.2018 do 31.7.2018 na www.manufaktura.sk.