Marhuľové novinky pre krásne vlasy

Hrejivé slnečné lúče prinášajú radosť, dobrú náladu a atmosféru letných prázdnin a dovolenky. Našim vlasom, ale slnko príliš neprospieva, rovnako ako slaná alebo chlórovaná voda, klimatizované prostredie, sťahovanie vlasov do drdolov alebo ich tepelná úprava. To všetko spôsobuje, že sa naše vlasy ničia, vysušujú, lámu a slabnú. Našťastie tomu môžeme predchádzať a dovoliť im, aby zažiarili minimálne tak, ako letné slniečko!

Marhuľová vlasová maska ​​je tou ideálnou voľbou pre kompletnú vlasovú starostlivosť. Oplachová maska ​​bez silikónov obsahuje ochranný a ošetrujúci marhuľový extrakt, mandľový a jojobový olej, regeneračný panthenol, ovsený beta-glukán, posilňujúci kreatín, kondicionačnú prírodnú látku na báze cukrov a extraktu z hnedej morskej riasy pre lesk a vitalitu a komplex ochranných extraktov zo ženšenu, jačmeňa, pšenice, broskýň a jabĺk. Vďaka týmto látkam napomáha vyživeniu, hydratácii, regenerácii a zaceleniu vlasov, uľahčí ich rozčesávanie a má antistatický efekt.

Zahaľte svoje vlasy do čarovnej hmly, vďaka ktorej budú aj v lete v bezpečí. Jemný sprej obsahuje ošetrujúce prírodné ingrediencie, ktoré dokážu vlasy ochrániť. Extrakt z ryže poskytuje ochranu pred škodlivým UV žiarením spôsobujúcim oslabenie a blednutie farby vlasov. Antipollution látky na báze extraktov z marhúľ a ďalšieho ovocia, pšenice, jačmeňa a ženšenu chránia vlasy pred škodlivými vplyvmi z ovzdušia a bránia zachytávaniu nečistôt. Komplex sacharidov a extraktu z morskej riasy ochraňuje vlasy pred stratou hĺbkovej vlhkosti vplyvom vysokých teplôt. V neposlednom rade tiež intenzívne hydratuje, vďaka čomu budú vlasy krásne, lesklé a nebudú elektrizovať.

Zoznámte sa s našimi marhuľovými novinkami a doprajte si skutočne intenzívnu letnú starostlivosť s neodolateľnou vôňou, za ktorú Vám Vaše vlasy budú vďačné a odmenia sa Vám svojou krásou a vitalitou. Novinky kúpite od 1.6.2019 vo všetkých predajniach Manufaktura a na www.manufaktura.sk.