Naberte vietor do plachiet

Ani páni tentoraz neprídu skrátka. Od 1. septembra je pre nich totiž pripravená limitovaná edícia. Plachtenie a mocné prírodné živly s ním súvisiace - voda a vietor evokujú úžasné dobrodružstvo, nevyčerpateľnú krásu, romantiku, príjemnú bezstarostnosť, ale aj neovládateľnosť, obrovskú silu a neskrotnosť. Tým všetkým sme sa inšpirovali pri tvorbe novej pánskej limitovanej kolekcie.

S vodou a vetrom je neodmysliteľne spätý život na lodi a plachtenie po blankytne modrej vodnej hladine. Kormidlovanie strojov poháňaných silou vetra so sebou nesie nádych skutočného dobrodružstva a jeho história siaha až do staroveku. Zmienka o prvých rekreačných plachetniciach u nás sa datuje už k polovici 19. storočia. Od tej doby prešiel jachting obrovským vývojom a v súčasnosti zažíva svoj boom. Trendom sú dovolenky aj výlety v znamení plavieb, ale aj kapitánske kurzy, vďaka ktorým sa rady námorníkov rozrastajú. Na jazerách aj moriach môžeme vidieť skromné, štýlové, romantické i luxusné plavidlá, ktorých posádky spája vášeň k plachteniu, vode, sviežemu vetru vo vlasoch, dobrodružstvu a životu na palube.

Pánska originálna kozmetika obohatená o unikátny prírodný komplex mnohých bylín, ideálnych pre špecifické potreby mužov, a jej svieža vôňa citrusov, levandule a cédrového dreva, spoločne s vodnými tónmi Vás pozve na báječnú nezabudnuteľnú plavbu. Jemný námornícky dizajn v odtieňoch modrej prenesie kúsok atmosféry na lodi i do Vašej kúpeľne. Nová limitovaná séria pánskej kozmetiky obsahuje Sprchovací gél a šampón 2 v 1 s kofeínom, Upokojujúci balzam po holení s bylinami a kyselinou hyalurónovou, Bylinné mydlo s mandľovým olejom a Osviežujúcu toaletnú vodu. Je ideálny pre milovníkov všetkých vodných plôch. Poteší ale aj chlapčenskú dušu, túžiacu po dobrodružstve, driemajúcu vnútri každého muža.