vytvárania objednávky

Doprava zadarmo nad 45 €

Naša filozofia a zásady

MANUFAKTURA - Naša filozofia...

Žijeme v uponáhľanej dobe plnej stresu, napätia a zhonu. Príjemný rituál domácich kúpeľov so zapálenou sviečkou, vonným kúpeľom, osviežujúcou sprchou, masážou, šálkou čaju alebo iným spôsobom rozmaznávania sa, pomôže odpútať sa od denných problémov, dosiahnuť fyzickú a psychickú úľavu a na chvíľku si oddýchnuť.

Práve preto Vám ponúkame kozmetiku a doplnky na vytvorenie jedinečnej domácej pohody a oázy a tvoríme ku každej z našich radov originálne recepty na domáce kúpele. Je už len na Vás, či si vyberiete antistresovú, regeneračnú, romantickú, osviežujúcu alebo inú kúru a aspoň na chvíľu sa tak vzdialite od  všedných starostí a vychutnáte si chvíľku relaxácie.

Kozmetiku a doplnky pre domáce kúpele vyvíjame s ohľadom na naše zásady: českosť - tradícia - kvalita - prírodné suroviny - originálny dizajn- ohľaduplnosť voči životnému prostrediu.

MANUFAKTURA - Naše zásady...

ČESKOSŤ & TRADÍCIA: Sme 100% česká firma založená v roku 1991. Na myšlienku domácich kúpeľov nás priviedla storočná tradícia a svetoznámy ohlas kúpeľníctva v Čechách. Využívame predovšetkým české prírodné suroviny a v oblasti doplnkov maximálne spolupracujeme s českými dodávateľmi.

UNIKÁTNE PRÍRODNÉ SUROVINY: V kozmetike využívame priaznivé účinky českého piva, moravského vína, karlovarskej žriedlovej soli, bylín a pod. Každá z týchto ingrediencií má svoje jedinečné vlastnosti, ktorými je výnimočná.

KVALITA NA 1. MIESTE: všetka kozmetika je dermatologicky testovaná, využívame prvotriedne prírodné suroviny, na receptúrach spolupracujú odborníci z oblasti kozmetiky a kúpeľníctva.

PONÚKAME AJ EXTRA ŠETRNÉ RADY: bez obsahu sulfátov, ropných produktov, alergénov, farbív ...

ORIGINÁLNY DIZAJN: výnimočnú pozornosť venujeme tiež dizajnu, vďaka čomu sú naše produkty ozdobou každej kúpeľne a obľúbeným darčekom.

NETESTUJEME NA ZVIERATÁCH: sme prvým držiteľom medzinárodného certifikátu Human Cosmetics Standard v Čechách.

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE: výroba je šetrná k životnému prostrediu, minimalizujeme množstvo obalov a príbalových letákov, používame papierové tašky a vrecká.

PODPORA: spolupracujeme s chránenými dielňami, pravidelne sponzorujeme dobročinné akcie.