Doprava zadarmo nad 40 €

Nežný dotyk plný intenzívnej starostlivosti

Naše ruky sú neustále vystavované najrôznejším skúškam v podobe striedania teplôt, častého kontaktu s vodou, najrôznejších manuálnych činností a styku s rozmanitými povrchmi a materiálmi. Dodajte im preto tú najlepšiu starostlivosť, chráňte ich a rozmaznávajte. Dôkladná starostlivosť o ich pokožku sa Vám vráti v podobe zamatovo hebkých rúčok bez odrenín, vysušenej a precitlivenej kože.

Naše krémy sa tešia veľkej obľube medzi zákazníkmi a patria už mnoho rokov medzi naše bestsellery. Všetky krémy značky Manufaktura sa pýšia poctivými receptúrami, ktoré sú plné výnimočných a kvalitných prírodných ingrediencií. Vďaka tomu poskytujú rukám mimoriadnu starostlivosť. Ochraňujú ich pokožku pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho okolia, hydratujú do hĺbky a intenzívne regenerujú. Aplikácia krému je vždy sprevádzaná perfektnou vôňou. Milovníci ruží ocenia krém na ruky so žriedlovou soľou, olejom z divokých ruží a ružovou vodou. Vyskúšajte levanduľový krém so žriedlovou soľou, prírodnými olejmi, panthenolom a glycerínom. Dokonale sa postará aj o Vaše chodidlá a je priamo ideálny na uvoľňujúcu masáž plôšok nôh. Ak dávate prednosť sladším a ovocnejším vôňam je pre Vás ten pravý krém s brusnicami. Je tiež plný prírodných zázrakov a jeho zamatovo sladkú vôňu si zamilujete.

Pre exkluzívnu starostlivosť ponúkame špeciálny rad Hand Therapy. Obsahuje mimoriadne ošetrujúci elixír na ruky, olejček na nechty a okolitú kožičku a jemný peeling na ruky. S týmito pomocníkmi si dokážete urobiť profesionálnu manikúru v pohodlí Vášho domova a dokonale rozmaznať svoje ruky.

Majte svoj obľúbený krém stále po ruke. Len pravidelnou aplikáciou docielite dokonalých zamatovo jemných rúčok bez pocitu pnutia a nepohody.