vytvárania objednávky

Doprava zadarmo nad 45 €

Nová limitovaná edícia Jablko & Mandle

Predstavujeme harmonický celok vôní a účinkov - novú limitovanú edíciu Jablko & mandle, ktorá sa stane Vašim príjemným hrejivým spoločníkom počas jesenných a zimných mesiacov. V novom rade, ktorý je v predaji od 4. septembra nájdete Zvláčňujúci sprchovací a kúpeľový gél, Ochranný krém na ruky, Rodinný ochranný pleťový balzam, Relaxačnú kúpeľovú soľ, Lahodný sirup a Vonnú sviečku.

Jablko je typické pre naše záhradky a sady a jeho hodnotu možno kvôli jeho zdanlivej obyčajnosti často prehliadame. Ovocie zdobiace slovenskú krajinu od jari do jesene je symbolom lásky, krásy, ale aj panovníckej moci. Je neoddeliteľnou súčasťou našej kultúry, je spojené s vianočnými zvykmi, stáva sa vzorom pre ornamenty, námetom pre piesne a pre svoju chuť je často aj súčasťou výborných pokrmov a nápojov. Mandle predstavujú výnimočnú prírodnú plodinu pre zdravie a krásu, známu už od nepamäti a častokrát uctievanú ako symbol dlhého života a šťastia. História ich pestovania u nás siaha až do 17. storočia. V šesťdesiatych rokoch sa u nás dokonca nachádzalo viac ako 50 tisíc mandľovníkov a nádherné mandľovníkove sady, hoci sú už skôr raritou, nájdeme  u nás aj dnes.

Aké sú prínosy týchto dvoch prírodných pokladov v kozmetike? Výťažky z jablka, bohaté na vitamín C, antioxidanty a minerály, majú skvelé hydratačné a zvláčňujúce účinky, zjemňujú pokožku, omladzujú ju a podporujú jej prirodzenú pevnosť a pružnosť. Jemný mandľový olej, bohatý najmä na vitamín E (vitamín krásy) prináša intenzívnu regeneráciu, hydratáciu, výživu a upokojenie. A ako nová limitovaná edícia vonia? Sladkosť a šťavnatosť jablka doplnená zamatovými, hrejivými až ľahko marcipánovými tónmi mandle si zamilujete na prvé privoňanie ...