vytvárania objednávky

Doprava zadarmo nad 45 €

Nová limitovaná edícia Jahoda & Bazový kvet

Utieklo to ako voda, rok sa s rokom zišiel a máme ju tu zasa - jarnú limitovanú edíciu! Tentoraz sme pre inšpiráciu nešli ďaleko ... Novému radu kozmetiky dominujú rastliny typické pre naše záhradky. Privítajte Jahodu & Bazový kvet!

Jahody sú skvelým pomocníkom pre Vašu krásu. V kozmetike sú cenené predovšetkým blahodarné výťažky z ich listov, bohaté na triesloviny, organické kyseliny, vitamín C a minerálne látky. Pýšia sa skvelými čistiacimi, hydratačnými a regeneračnými účinkami. My sme ich v našich produktoch navyše umocnili spojením s výťažkami z kvetov bazy čiernej. Bylinkári a ľudoví liečitelia ho pre svoje upokojujúce a protizápalové účinky hojne používali na všelijaké neduhy a choroby. Spojením jahody a bazového kvetu vznikli báječné ošetrujúce kozmetické produkty s vôňou leta.

V novej limitovanej edícii nájdete Váš obľúbený sprchovací gél a šampón 2v1, ktorý oceníte najmä pri letných cestách. Nesmú chýbať ani stálice v podobe hydratačného krému na ruky, zamatového telového mlieka a starostlivého balzamu na pery. Neprídete ani o dokonalý sirup na prípravu miešaných nápojov a dámsku toaletnú vodu s vôňou leta. Okrem už tradičných produktov sa v tomto rade novo objaví ošetrujúca a osviežujúca letná lahôdka - hydratačný sorbet na pleť, krk a dekolt.

Nový limitovaný rad kozmetiky  je dostupný od 1. marca vo všetkých predajniach Manufaktura aj na e-shope www.manufaktura.sk.