Nový šampón snov

Máme radosť, že Vám môžeme konečne predstaviť báječný produkt, ktorý mnohí z nás už mali možnosť vyskúšať v rámci interného testovania na svojich vlasoch. Nadšené reakcie hovoria za všetko - Šampón snov prichádza 1. júla 2019 do našich obchodov Manufaktura Home Spa a na náš e-shop a je pripravený dopriať snovú starostlivosť aj Vašim vlasom!

Šampón snov je výnimočnou novinkou, ktorá teraz doplní našu preslávenú pivnú radu. Je založený na jedinečnej originálnej receptúre, kombinujúcej stovkami rokov osvedčené prírodné ingrediencie s najnovšími kozmetickými trendmi.

Vlasový šampón obsahuje regeneračný a hydratačný extrakt z chmeľu a jačmeňa. Obsiahnutý prírodný kofeín slúži ako výborný stimulant pre rast vlasov a zabraňuje ich vypadávaniu. Prírodná látka Xylishine na báze cukrov a extraktu z morskej riasy zaisťuje hĺbkovú hydratáciu a pomáha proti poletujúcim a elektrizujúcim vlasom. V šampóne nájdete aj skutočné a jedinečné pivo Ferdinand - ležiak svetlý Max 11%. Pivo je unikátnym zdrojom všetkých vitamínov skupiny B, stopových prvkov a minerálov, ktoré výrazne napomáhajú regenerácii vlasov a pokožky hlavy. Prírodná látka Kerarice na báze výťažku z ryže ochraňuje kvalitu a farbu vlasov pred UV žiarením a nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho okolia. Zloženie šampónu vyniká obsahom veľmi jemných tenzidov bez obsahu SLES a silikónov, a vďaka tomu je vhodný aj pre citlivejšiu pokožku hlavy. Extra šetrné zloženie dopĺňa mandľový olej, ktorý má intenzívne regeneračné a vyživujúce účinky. Celkom iste si zamilujete aj jeho príjemnú bylinnú vôňu a každé umývanie bude pre Vaše vlasy znamenať blahodarnú starostlivosť a jemné pohladenie, ako vo sne…