O nás

 

MANUFAKTURA je značkou originálnej českej kozmetiky, ktorú vyvíjame, vyrábame a predávame v sieti 50 značkových predajní a na e-shope v Čechách aj na Slovensku. Sme 100% česká spoločnosť, ktorá sídli v Prahe pri Vltave, vyrába v Čechách a spolupracuje predovšetkým s českými dodávateľmi.

Originálna kozmetika Manufaktura a kúpeľňové doplnky sú tvorené s láskou a pre radosť, Pri vývoji kozmetických výrobkov sa inšpirujeme českou históriou a prírodou. Preto je naša kozmetika charakteristická obsahom originálnych ingrediencií - českého piva, vína, karlovarskej žriedlovej soli, liečivých bylín a ovocia typických pre naše záhrady, sady a lúky. Postupom času sme celý kozmetický koncept zjednotili myšlienkou domácich kúpeľov, ktorá vychádza zo svetoznámej českej kúpeľnej tradície.

Prečo vlastne domáce kúpele ..? Žijeme v uponáhľanej dobe plnej stresu, napätia a zhonu. Príjemný rituál domácich kúpeľov so zapálenou sviečkou, vonným kúpeľom, osviežujúcou sprchou, masážou, šálkou čaju alebo iným spôsobom rozmaznávania pomôže odpútať sa od denných problémov, dosiahnuť fyzickú a psychickú úľavu a na chvíľku si oddýchnuť. Originálne a vysoko kvalitné receptúry výrobkov využívajú priaznivé účinky tradičných českých prírodných ingrediencií - českého piva a chmeľových výťažkov, karlovarskej termálnej soli, vína a výťažkov z viniča, marhúľ, sedmokrások a iného ovocia a bylín typických pre našu krajinu. Atraktívne doplnky pre domáce kúpele - čaje, sviečky, masážne pomôcky, porcelán atď. sú vyrábané na zákazku v spolupráci s tradičnými, kvalitnými českými výrobcami, ktorých Manufaktura vždy uprednostňuje pre svoju spoluprácu.