Olejová starostlivosť - 20%

Jeseň je tu a s ním aj doba, kedy by sme mali venovať zvýšenú pozornosť starostlivosti o pokožku, ktorá bola v lete vystavená slnečným lúčom, dlhému kúpaniu v slanej alebo chlórovanej vode a prudkým teplotným zmenám. Pokožka býva po letných mesiacoch dehydratovaná, niekedy až šupinatá, s väčším výskytom vrások alebo dokonca pigmentových škvŕn.

Starostlivosť o pokožku je v každom ročnom období špecifická. Kým prípravky, ktoré používame v lete, by mali predovšetkým hydratovať a chrániť proti UV žiareniu, jesenná kozmetika sa zameriava na obnovenie rovnováhy našej pleti a na prípravu pleti na chladné zimné počasie. Pokožka v tejto dobe potrebuje veľa vitamínov a ďalších vyživujúcich a hydratačných látok.

Ideálnymi prípravkami pre starostlivosť o pokožku po lete sú tie s obsahom prírodných olejov. Preto sme pre Vás na október pripravili 3 produkty olejovej starostlivosti o pleť, telo aj ruky za špeciálne ceny. Akcia platí do 31.10.2018 na e-shope a v predajniach Manufaktura Original Home Spa.

1. Exkluzívny regeneračný & výživný pleťový olejový elixír - elixír mladosti

Exkluzívny pleťový elixír je kombináciou vzácnych rastlinných olejov - šípkového, jojobového, avokádového, makadamového a slnečnicového, obohatených o výťažok zo sedmokrásky a rozmarínu, vitamín E a koenzým Q10. Jedinečná receptúra, bohatá na cenné prírodné ingrediencie dodá exkluzívnu starostlivosť pre normálnu, suchú i citlivú pleť. Pomáha regenerácii a obnove bariérovej funkcie pokožky pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Vyhladzuje a spevňuje pleť, dodáva jej potrebnú výživu a hydratáciu, hodvábnu vláčnosť, pružnosť a jas a predchádza jej starnutiu. Je sprevádzaný jemnou bezalergénnou vôňou a neobsahuje konzervanty.

2. Ošetrujúci & regeneračný telový olej so sedmokráskou, Q10 a prírodnými olejmi

Prepadnite kúzlu telových olejov, ktorých popularita v starostlivosti o pokožku stále stúpa. Vyvážená receptúra ​​založená na marhuľovom, mandľovom a jojobovom oleji, obohatená o hydratačný výťažok zo sedmokrásky a omladzujúci koenzým Q10 prináša pokožke dokonalú starostlivosť. Dodáva jej potrebnú výživu a hydratáciu, predchádza jej starnutiu, napomáha regenerácii a chráni pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Vďaka praktickej pumpičke sa príjemne nanáša na pokožku, vyvážená kombinácia prírodných surovín sa rýchlo a ľahko vstrebáva a nezanecháva nepríjemný pocit mastnoty. Jemná bezalergénna vôňa zahalí pokožku do podmanivej čistej vône. Neobsahuje farbivá a konzervanty.

3. Olejová starostlivosť o nechty a nechtovú kožičku

Čisté a jemné ruky s upravenými nechtami priťahujú pozornosť a sú našou vizitkou. Jedinečná olejová starostlivosť založená na obsahu cenných rastlinných ingrediencií pomáha k spevneniu a výžive krehkých nechtov a zjemneniu nechtovej kožtičky. Výnimočná kombinácia regeneračných olejov z mandľových, marhuľových a hroznových jadier, obohatená o upokojujúci a hojivý panthenol, posilňujúci citrónový a levanduľový esenciálny olej a vitamín E prináša intenzívnu starostlivosť pre pevné a krásne nechty. Pre optimálny účinok podporte pôsobenie rastlinných ingrediencií masážou nechtov a nechtového lôžka počas aplikácie oleja a používajte dlhodobo, minimálne 1x týždenne.