Osviežujúci limonády

Leto je v plnom prúde a pretože dokonalá letná starostlivosť o pleť sa nezaobíde bez poriadneho pitného režimu, pripravili sme pre Vás tipy na skvelé osviežujúce limonády s kvalitnými sirupmi z Manufaktúry, ktoré Vám pitný režim určite spríjemnia. Poctivé husté sirupy, vyrábané s láskou a šetrnosťou podľa tradičných receptúr v podhorí Jizerských hôr, sa skvele hodí k príprave limonád a na ochutenie teplých aj studených nápojov či koktailov. Na letnú sezónu sme do sortimentu zaradili staro-nové sirupy Uhorka a Malina, ktoré boli v minulých rokoch súčasťou limitovaných edícií a boli medzi zákazníkmi veľmi populárne. Sú vyrobené v limitovanom množstve a dostupné vo všetkých predajniach aj na e-shope.

Náš tip: Osviežujúci malinová limonáda

Malinový sirup zalejte vo väčšom sklenenom džbáne perlivou vodou (v pomere 1:10). V pohári roztlačte 4-5 malín, dolejte pripravenou malinovkou a podávajte s ľadom a lístkom mäty alebo medovky.

 

 


Náš tip: Letná uhorková limonáda

Ingrediencie: uhorkový sirup - perlivá voda - šťava z citróna - ľad - plátky uhorky na ozdobu

Postup: Naplňte pohár sčasti ľadom, pridajte šťavu z citróna a uhorkový sirup (ideálne riedenie je 1:10), dolejte perlivú vodou, zľahka premiešajte a dozdobte niekoľkými tenkými plátkami uhorky.