vytvárania objednávky

Doprava zadarmo nad 40 €

Pleťový booster pre Vaše mladšie ja!

Každá žena by určite rada odhalila tajomstvo večne krásnej a mladej pleti. My Vám ho radi poodkryjeme ... Skrýva sa v slove na sedem písmen - BOOSTER.

Pleťový booster - reprezentant anti-agingových kozmetických trendov a súčasný hit v starostlivosti o pleť vyskúšali už tisíce spokojných zákazníčok. Malý, ale šikovný pomocník je doslova nabitý vysokým obsahom unikátnych prírodných aktívnych látok pre večne mladú a dokonalú pleť. Ide o veľmi ľahké sérum bez parfumácie, ktorého sila spočíva v silnej koncentrácii veľmi účinných ingrediencií. Dlhodobo redukuje vrásky, poskytuje pleti okamžitý lifting a prispieva k dlhodobej hydratácii.

Mimoriadnosť produktu dokazuje aj klinická štúdia vykonaná Štátnym zdravotným ústavom. V problematike redukcie vrások bolo preukázané významné vyhladenie vrások až o 64,5%, 95% žien zaznamenalo redukciu vrások. V oblasti hydratácie pleti bolo preukázané značné a dlhodobé zvýšenie hydratácie až o 10,7%.

Doprajte si intenzívnu zimnú starostlivosť a poskytnite Vašej pleti, v chladných mesiacoch obzvlášť potrebnú, mimoriadnu hydratáciu.