vytvárania objednávky

Doprava zadarmo nad 45 €

Spôsoby platby

Vašu objednávku môžete zaplatiť nasledujúcimi spôsobmi:

1) PLATBA KARTOU


Jedná sa o zjednodušenie bankového prevodu prostredníctvom platobného systému. Po odoslaní objednávky budete pomocou tlačidla "Uskutočniť platbu" presmerovaný do zabezpečeného platobného systému - tu autorizujete platbu. Peniaze nám sú pripísané behom niekoľkých minút. Bežne odosielame nasledujúci pracovný deň po obdržaní platby. Pri prevzatí zásielky od doručovateľa potom už nič neplatíte.

Aké sú výhody platby kartou?

  • Rýchlosť platby - na rozdiel od platby bankovým prevodom nie je potreba čakať 1-3 dni. Pri realizácii platby bude tovar expedovaný maximálne do dvoch pracovných dní od objednania.V okamihu preberaní tovaru u seba nemusíte mať žiadnu hotovosť.


Je platba kartou bezpečná?

  • Údaje zo svojej platobnej karty zadávate v zabezpečenom bankovom rozhraní. Nikto z našich zamestnancov nemá prístup k údajom o vašej platobnej karte.

2) V HOTOVOSTI / KARTOU pri osobnom odbere


Pri osobnom odbere vo vybranom obchode Manufaktura je možné platiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

 

3) DOBIERKA

Najbežnejšie používaná platobná metóda v Slovenskej republike. Objednávku zaplatíte pri prevzatí zásielky pracovníka spoločnosti InTime. Dobierka je spoplatnená čiastkou 0,84 €.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Dopravné spoločnosti v týchto dňoch zaviedli opatrenia na zníženie rizika prenosu vírusu. Ide o okamžitý zákaz všetkých hotovostných transakcií. Všetky zásielky na dobierku je tak možné uhradiť kuriérovi iba platobnou kartou. Ďakujeme za pochopenie.