Doprava zadarmo nad 40 €

Staňte sa kapitánom svojej vlastnej lode

Vydajte sa s nami na dobrodružnú plavbu po vodnej hladine. Vychutnajte si húpanie na vlnkách, vietor šľahajúci do tvárí, vôňu sviežej vody a staňte sa kapitánom svojej vlastnej plachetnice. Pravý námorník má veľkú silu, je rozhodný, miluje dobrodružstvo a nejaké vlnky ho len tak nerozhodia. Nová limitovaná edícia kozmetiky Men & Sail pre mužov je presne taká. Je inšpirovaná mocnými prírodnými živlami - vodou a vetrom a pripomína ich silu, neskrotnosť a neovládateľnosť. Evokuje ale aj bezstarostnosť, romantiku a rozmanitú krásu prírody.

Pánska originálna kozmetika Men & Sail je obohatená o unikátny komplex mnohých bylín, ideálnych pre špecifické potreby mužov. Voňavú spoločnosť vodných tónov doplnených sviežosťou citrusov, podmanivosťou levandule a zamatovosťou cédrového dreva si muži obľúbia a ženy dozaista ocenia.

Sprchovací gél a šampón 2 v 1 s kofeínom, Upokojujúci balzam po holení s bylinami a kyselinou hyalurónovou, Bylinné mydlo s mandľovým olejom a Osviežujúca toaletná voda bude baviť nielen námorníkov a kapitánov, ale aj všetkých mužov, ktorí o dobrodružstve na lodi možno len snívajú ...