vytvárania objednávky

Doprava zadarmo nad 40 €

Tekuté zlato pre krásne vlasy

Aj keď sú vlasy v zime často schované pod pokrývkou hlavy, treba im venovať pozornosť, ktorú si zaslúžia. Nedovoľte práve častému noseniu čiapok, mrazivému a sychravému počasiu, aby vlasy poškodili. Doprajte si extra natural starostlivosť so šampónom snov a posilňujúcou vlasovou maskou s obsahom skutočného piva a po zložení čapice oslňte krásnymi vlasmi plnými energie.

Pivná kozmetika sa inšpiruje  bohatou tradíciou českého piva a využíva jeho mimoriadne priaznivých účinkov. Pivo je bohatým zdrojom vitamínov skupiny B, stopových prvkov a minerálov. Napomáha regenerácii a upokojeniu, prispieva k omladeniu pokožky, zmierňuje lámavosť vlasov, spevňuje ich a navracia im prirodzený lesk. Kvalita a príbeh surovín sú pre nás mimoriadne dôležité. Naša pivná kozmetika obsahuje poctivé pivo Ferdinand - ležiak svetlý Max 11% varené pôvodnými, viac ako 120 rokov nezmenenými postupmi v krásnom pivovare v Benešove.

Doprajte svojim vlasom Šampón snov. Jeho receptúra ​​kombinuje stovkami rokov osvedčené prírodné ingrediencie s najnovšími kozmetickými trendmi. Obsahuje hydratačný a upokojujúci extrakt z chmeľu a jačmeňa, vyživujúci mandľový olej a prírodný kofeín - výborný stimulant pre rast vlasov. Prírodný extrakt z morskej riasy zaisťuje hĺbkovú hydratáciu a pomáha proti elektrizujúcim vlasom.

Šampón snov je výnimočný tiež mimoriadne jemnou, modernou receptúrou bez obsahu SLES a silikónov. Intenzívna oplachová maska ​​bez silikónov dodá vlasom exkluzívnu starostlivosť plnú prírodných ingrediencií pre ich krásu a vitalitu. O priaznivé účinky sa postarajú aj ďalšie cenné ingrediencie: jojobový a mandľový olej, kreatín a prírodný kofeín. Výnimočná maska ​​zvyšuje pevnosť, objem, pružnosť a lesk vlasov. Napomáha ich vyživeniu, zaceleniu, regenerácii a lesku.