Uhorkové osvieženie - 20 %

Nie je tajomstvom, že zelenina je bohatým zdrojom vitamínov, minerálov  a ďalších cenných látok. Akú zeleninu v lete využijete nielen v jedálničku, ale tiež k starostlivosti o pleť? Stavte na uhorky. Pre ich hydratačné účinky z nich už babičky našich babičiek vyrábali pleťové masky.

Ak ste ešte nikdy neskúsili výborné účinky uhorky na pleť, potom je najvyšší čas začať. Uhorka je totiž tvorená z viac ako 95% vodou a zvyšok tvoria cukry, minerály a hlavne vitamíny C, E a B. Zvlášť potom vitamín B a E je pre pleť skvelou vzpruhou a chránia bunky pred voľnými radikálmi. Uhorka pôsobí hojivo, pokožku hydratuje a posilňuje jej pružnosť. Skvele pomáha na unavené a opuchnuté oči a v neposlednom rade tiež hojí spáleniny. A  to nie je na obyčajnú uhorku práve málo...

V dnešnej uponáhľanej dobe plnej stresu, napätia a zhonu má málokto čas si doma vyrábať svoju vlastnú  kozmetiku. Preto sme pre Vás pripravili uhorkovú kolekciu, ktorá je inšpirovaná tradíciou, históriou a prírodou  našej krajiny. Uhorky sú cenným zdrojom vitamínov, antioxidantov a minerálov a ich zázračné účinky pre krásnu pleť využívajú ženy už po stáročia. Uhorkový výťažok dodáva a udržuje v pleti potrebnú hydratáciu, osviežuje ju, upokojuje, zjemňuje, čistí a prejasňuje. Vytvorte si z kúpeľne oázu pohody a vyskúšajte tiež zázračné účinky uhorkovej kozmetiky.

Využite špeciálnu zľavu 20% na produkty z edície Uhorka! Zľava platí od 16.7.2018 do 31.7.2018 na www.manufaktura.sk.