Uhorkové osvieženie

Myslíte, že uhorka je vhodná iba do šalátov alebo na zaváranie? Nene, je to totiž učinený poklad pre Vašu pleť.

Ak ste ešte nikdy neskúsili výborné účinky uhorky na pleť, potom je najvyšší čas začať. Uhorka je totiž tvorená z viac ako 95% vodou a zvyšok tvoria cukry, minerály a hlavne vitamíny C, E a B. Zvlášť potom vitamín B a E je pre pleť skvelou vzpruhou. Uhorka pôsobí hojivo, pokožku hydratuje a posilňuje jej pružnosť. Skvele pomáha na unavené a opuchnuté oči.

Tiež nemáte v dnešnej uponáhľanej dobe čas vyrábať si vlastnú pleťovú kozmetiku z uhoriek? Siahnite po našej uhorkovej edícii, ktorá je inšpirovaná tradíciou, históriou a českou prírodou. Uhorky sú cenným zdrojom vitamínov, antioxidantov a minerálov a ich zázračné účinky pre krásnu pleť využívajú ženy už po stáročia. Uhorkový výťažok dodáva a udržuje v pleti potrebnú hydratáciu, osviežuje ju, upokojuje, zjemňuje, čistí a prejasňuje.

Náš tip: Hydratačný pleťový krém & maska 2v1 s uhorkovým výťažkom a jojobovým olejom

Výnimočná receptúra ​​na báze ľahkého gél-krému kombinuje priaznivé účinky prírodných výťažkov z uhorky a rebarbory, jojobového a mandľového oleja, rastlinného glycerínu, panthenolu, vitamínu E a kyseliny mliečnej. Zanechá pleť jemnú, sviežu a perfektne hydratovanú. S ľahkou vodnou bezalergénnou vôňou, ideálny pre normálnu až mastnú pleť, vhodný aj pre citlivú pleť.

Doprava zadarmo nad 50 € 10 obchodov - možnosť osobného odberu Záruka vrátenia peňazí