vytvárania objednávky

Doprava zadarmo nad 45 €

Uzavretie predajní Manufaktura

Milí zákazníci Manufaktury,

Vzhľadom k mimoriadnym udalostiam a aktuálne vydanému vyhláseniu našej vlády sme aj my museli pristúpiť k dočasnému uzavretiu našich predajní. Toto opatrenie rešpektujeme a veríme, že aj vďaka nemu sa podarí čo najrýchlejšie stabilizovať situáciu.

Naša virtuálna predajňa v podobne nášho e-shopu pre Vás zostáva otvorená. Vynasnažíme sa, aby sme Vám tu, aj keď nie tvárou v tvár, mohli čo možno najviac pomáhať. Každý deň od 8:00 do 20:00 Vám bude k dispozícii online chat, kde Vám radi poradíme s výberom a zodpovieme všetky Vaše otázky. Pri nákupe nad 20 € Vás až do konca marca potešíme voňavou zľavou -15% na celý sortiment po vložení kódu jarnaradost. K nákupu nad 45 € je pre Vás pripravená tiež doprava do SR zadarmo.

Ide o nepríjemnú situáciu a každý z nás kvôli nej musí znášať určité dočasné nepohodlie. Neklesajte však na mysli, buďme trpezliví, ohľaduplní a využime túto mimoriadnu situáciu k starostlivosti o svoje telo i ducha. Premeňte Vašu kúpeľňu na malé domáce kúpele a vytvorte si vo všetkom vzniknutom chaose svoju oázu pokoja a pohody a doprajte si chvíľku len pre seba.

Sledujte naše stránky, kde Vás budeme aj naďalej informovať o aktuálnej situácii. Keď budú všetky opatrenia zrušené, budeme sa na Vás tešiť v našich predajniach v plnej sile!

P.S. Objednávky, ktoré na mnohých z Vás čakajú v našich predajniach, sa pokúsime poslať poštou. Prosíme o strpenie, budeme Vás kontaktovať.