V apríli schudnem

Leto sa blíži. Všetci začíname riešiť to, ako sa čo najrýchlejšie rozlúčiť so svojím zimným telom a s veľkou parádou privítať jeho letnú variantu. Býva to boj. Kupujeme permanentky do fitka, cvičíme, začíname behať, držíme očistné kúry, počítame kalórie a cukrárňam sa vyhýbame oblúkom. Ako túto snahu ešte viac podporiť?

Kúpte si za báječnú akčnú cenu unikátny zoštíhľujúci gél s výťažkami z vínnej révy a PROVISLIM komplexom, ktorý účinne napomáha potlačiť príznaky celulitídy, zlepšuje elasticitu pokožky a prispieva k jej zoštíhleniu. Gél má veľmi príjemnú konzistenciu a vôňu. Urobte si z jeho nanášania každodenný rituál. Aplikujte pravidelne každé ráno a večer na problematické partie a dôkladnou masážou vtierajte rovnými ťahmi od kolien hore smerom k trieslam. Chce to trochu trpezlivosti a vytrvalosti, ale každá snaha sa vypláca.

Klinické testy preukázali, že pri pravidelnom používaní gélu s obsahom PROVISLIM komplexu po dobu 2 mesiacov 2x denne došlo k zníženiu efektu "pomarančovej kože" až o 39,5%, k redukcii objemu stehien až o 1cm a zlepšenie elasticity pokožky až o 48% . A to už za to stojí, nemyslíte?