Vianočné darčeky včas a výhodne

Tiež už premýšľate, čím tento rok potešíte svojich blízkych pod vianočným stromčekom? Vyčarujte úsmevy na tvári najkrajšími darčekmi z Manufaktury. U nás vyberiete darček pre každého. Mamičku, manželku a priateľku zaručene poteší darčeková sada revitalizujúcej pleťovej starostlivosti so sedmokráskou alebo ružou, otecka a manžela vynesie do oblakov pánska kolekcia Men & Airplane, babička a dedko zaspomínajú s láskou na staré časy s limitovanou retro kolekciou Lipa, sestre a kamarátke urobíte radosť ovocnou sadou s marhuľami a kolegyne v práci dostanete voňavou starostlivosťou s nostalgickou fialkou.

Vyriešte tento rok nákup vianočných darčekov včas a výhodne. Využite skvelú 15% zľavu na vybrané darčekové balíčky Manufaktura, ktorú sme pre Vás ako tradične pripravili po celý november. Akcia platí v predajniach Manufaktura a na www.manufaktura.sk.

Ak si neviete rady s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť na adrese: eshop@manufaktura.sk,  na telefóne: +421 948 939 000 alebo priamo v predajni. Radi Vám poradíme ...