Zahaľte sa do marhuľovej vône

Marhule patria medzi tradičné symboly leta - sú plné slnka, zdravia a spomienok na detstvo. Nájdete ich skoro v každej záhradke. Tiež milujete ich úžasnú chuť? Ak áno, potom vás iste poteší, že sa do nádhernej marhuľovej vône môžete zahaliť od hlavy až po päty.

Osviežujúci rad Marhuľa prináša originálnu kolekciu inšpirovanú priaznivými účinkami marhúľ a ďalších cenných prírodných ingrediencií. Zvláčňujúci a regeneračný marhuľový olej získavaný z jadier je ideálny v starostlivosti o jemnú, suchú a citlivú pokožku. Obsahuje vysoký podiel nenasýtených esenciálnych kyselín a cenné vitamíny A a E. Preventívne pôsobí proti starnutiu pokožky, pomáha pri liečbe rôznych kožných chorôb - akné a ekzémov. Upokojuje slnkom namáhanú pokožku po opaľovaní. Výťažok z marhuľovej dužiny dodáva pokožke potrebnú hydratáciu. Sviežu ovocnu vôňu týchto kozmetických produktov si určite zamilujete.

Máte radi vôňu tohto letného ovocia? Vyskúšajte našu dámsku toaletnú vodu Marhuľa - ideálnu vôňu plnú slnka nielen pre dlhé letné večery...

Doprava zadarmo nad 50 € 10 obchodov - možnosť osobného odberu Záruka vrátenia peňazí