Zdravé opálenie s vôňou marhúľ

Túžite po zdravo opálenej koži? Vonku to na slnenie ešte nie je. Soláriá pokožke neprospievajú a tak sa im radšej vyhýbate. Doprajte si farbičku ako od mora i mimo letné mesiace. So samoopaľovacím fluidom od Manufaktury sa vyfarbíte raz dva.

Samoopaľovacie prípravky pôsobia v najvrchnejšej vrstve pokožky a nijako ju nezaťažujú. Náš samoopaľovací fluid navyše obsahuje unikátnu prírodnú neškodlivú samoopaľovaciu ingredienciu DHA s bio certifikátom ECOCERT, ktorá pokožke na Vašom tele prepožičia krásnu zlatistú farbu. Vďaka obsahu marhuľového, mandľového a jojobového oleja a ovseného beta-glukánu bude koža na Vašom tele hebká a intenzívne hydratovaná. Prednosťou fluidu je aj jeho príjemná ľahko roztierateľná konzistencia a krásna marhuľová vôňa.

O viditeľnom efekte sa presvedčíte už po prvej aplikácii. Odporúčame používať 2x týždenne až do dosiahnutia vytúženej farby. Potom, pre udržanie Vášho krásneho opálenia, stačí nanášať len 1x týždenne. Doprajte si bozk ako od slniečka a pýšte sa opálenou pokožkou ako od mora.