Zimné bylinné kúpele

Doprajte si poctivú relaxačnú starostlivosť so bylinnými produktmi so žriedlovou soľou, medovkou a mätou. Vôňa medovky má upokojujúci vplyv pri stavoch úzkosti, nespavosti, depresiách, neurózach, bolestiach hlavy, migrénach, prechladnutie. Mätový výťažok má osviežujúce a čistiace účinky na pokožku, povzbudzuje mozgovú činnosť pri únave a nervozite, pôsobí antidepresívne a pomáha uvoľniť dutiny pri prechladnutí.

Ako docieliť dokonalého domáceho zimného bylinného rituálu?

 1. Vytvorte si z kúpeľa svoj osobný rituál, vďaka ktorému uvoľníte telo aj myseľ a oddýchnete si od starostí všedného dňa.
 2. Teplá voda (cca 37 ° C) obohatená o zvláčňujúce bambucké maslo či oleje a obľúbené bylinky má blahodarný vplyv na pokožku celého tela, prekrví ju, odbúrava toxíny, pozitívne pôsobí na psychiku a prispieva k celkovému uvoľneniu organizmu.
 3. Náš tipBylinný kúpeľ so žriedlovou soľou a mätou pre relaxáciu svalov a kĺbov

 4. Príjemnú atmosféru navodia vonné sviečky s relaxačnými účinkami.
 5. Pre povzbudenie prekrvenia a látkovej výmeny premasírujte pokožku celého tela žinkou z lufy, inou masážnou pomôckou alebo telovým peelingom.
 6. Náš tipZjemňujúci & vyživujúci solný peeling so žriedlovou soľou, mandľovým olejom a medovkou

 7. Kúpeľ by nemal trvať dlhšie ako 15-20 minút.
 8. Rituál zavŕšte masážou celého tela bylinným mliekom s prírodnými olejmi – skvele tak podporíte celkovú relaxáciu.
 9. Náš tipZvláčňujúce telové mlieko so žriedlovou soľou, mandľovým olejom a medovkou

 10. Pre dosiahnutie dokonalej úľavy a relaxácie sa po kúpeli zabaľte do teplučkého župana a v pokoji relaxujte, napr. pri šálke dobrého bylinkového čaju, aspoň ďalších 15 minút.
 11. Náš tipSypaný bylinný čaj ANTISTRES A RELAXÁCIA